Informacja o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w Żorach

Informuje się mieszkańców Żor o nadchodzącym posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, które odbędzie się 23 października 2024 roku. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 16:15 w sali narad Urzędu Miasta, który mieści się przy ul. Rynek 9. Podczas posiedzenia omawiane będą istotne kwestie związane z lokalnymi skargami oraz wnioskami obywateli.

Na agendzie zaplanowanego posiedzenia znajduje się kilka istotnych punktów. Po otwarciu i stwierdzeniu quorum, członkowie komisji podejmą decyzję o przyjęciu porządku obrad. W programie złoskazany jest również punkt dotyczący rozpatrzenia skarg, w tym skargi na prezydenta miasta związanej z brakiem wypłaty odszkodowania oraz skargi na działania dyrektora lokalnej szkoły z Oddziałami Sportowymi.

Po omówieniu spraw związanych z skargami podejmowane będą również inne kwestie, które zgłoszone zostaną w ramach spraw różnych oraz wolnych wniosków. Po zakończeniu prac komisji, zaplanowane jest zamknięcie posiedzenia. Zachęca się mieszkańców do uczestnictwa oraz do aktywnego udziału w lokalnych sprawach.

Źródło: Urząd Miasta Żory

Oceń: Informacja o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w Żorach