UWAGA! Dołącz do nowej grupy Żory - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Otwarte Seminarium Kumite Kyokushin w Żorach


Mieszkańcy Żor oraz pasjonaci sztuk walki mają doskonałą okazję do wzięcia udziału w Otwartym Seminarium Kumite Kyokushin, które odbędzie się 27 czerwca 2026 roku. Organizatorem wydarzenia jest Klub Sztuk Walki Shogun, działający na terenie miasta. Seminarium będzie odbywać się w hali MOSiR przy ul. Folwareckiej 10 i jest skierowane do wszystkich zainteresowanych karate.

Wydarzenie zaplanowane jest na godziny 15:00-18:30. Jego program obejmuje szereg różnorodnych aktywności, w tym ćwiczenia specjalistyczne oraz treningi, które pozwolą uczestnikom na doskonalenie umiejętności w kumite. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy, w tym shihan Janusz Piórkowski oraz sensei Bartosz Czarnecki, który jest medalistą Mistrzostw Świata oraz Mistrzem Europy.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny, co czyni to wydarzenie dostępnym dla szerokiego grona entuzjastów sztuk walki. Zajęcia rozpoczną się od ogólnej rozgrzewki, a następnie przeprowadzone zostaną treningi w parach oraz walki sparingowe, z podziałem na kategorie wiekowe. Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora, sensei Dariusza Kudyka, za pośrednictwem telefonu lub e-maila podanego w informacji o wydarzeniu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa!

Źródło: Urząd Miasta Żory


Oceń: Otwarte Seminarium Kumite Kyokushin w Żorach

Średnia ocena:4.81 Liczba ocen:25


Zobacz Także